Shiatsu masáže

Na rozdíl od běžné masáže příznivě působí nejen na svaly, vazy a krevní oběh, ale navíc i na energetický systém celého těla a velmi účinně startuje samoléčebné schopnosti těla na úrovni pohybového aparátu, vnitřních orgánů i imunity.

KONTAKT:

Tel: 602 120 709
E-mail: mzk4@seznam.cz

Blog

Masáže

Jak se zbavit bolesti zad – masáže

Klasické sportovní masáže s použitím oleje jistě od bolesti zad trochu uleví, avšak jen dočasně. Jejím cílem není odstranit příčinu.

A právě odstranění příčiny bolesti zad je výhodou masáže Shiatsu. (čti Šiacu) Spíše než masáž je to komplexní terapie. Sice přijdete o zážitek klouzání masérčiných rukou po holé kůži, ale pokud není cílem jen příjemně prožitá půlhodinka, dejte přednost Shiatsu.

Shiatsu cílí na příčiny bolesti:

Tato metoda pracuje nejen se svaly povrchovými, ale opravuje i hluboko uložené a trvalé stažení hluboko uložených svalů. A to nejen na bolavých zádech. Postará se i svalstvo okolo křížové kosti a SI skloubení a na nohách. Mnohdy právě v kříži a může být podstata a příčina potíží. Přesně cíleným působením v samotné oblasti křížové kosti a pohybem vedeným přes nohy se celá oblast včetně esíčka uvolní. Z futonu, na kterém se masáž provádí, vstanete s „novým“ tělem a stanete se nadšeným příznivcem Shiatsu.

Vyzkoušejte masáže Shiatsu Praha, kontakt je:  

Z D E