Shiatsu masáž Praha

Jestli jste z Prahy, máte to na masáž Shiatsu Praha kousek. Je to blízko metra Českomoravská.

 

Různé masáže – sportovní, relaxační i Shiatsu kladou velký důraz na masáž zad.

Vlivem sedavého způsobu života se záda málo hýbou a tuhnou. Po hodince strávené v autě sami cítíte, že nohy i záda nedostala svou přirozenou dávku pohybu, která je masíruje přirozeně. Stejným prohřeškem vůči zdravým zádům je sezení u televize, v práci u počítače. Stejně neblahý vliv má i školní lavice. Tady se projevuje i potřeba soustředění a napětí duševní se přenáší do zad a do ramen jako napětí svalové.

A právě svalové napětí trvalého charakteru způsobuje sníženou funkčnost pohybového aparátu a bolesti v zádech.

Vliv stresu se v zádech projevuje nejvíce. Kromě zad a ramen se stres projevuje žaludečními problémy. Vždy záleží na situaci a vrozené konstituci člověka.

♦  A dlouhodobý následek života bez masáže zad?

Snižuje se přirozená pohyblivost, stagnuje proudění energie. A proto je velmi důležité se o záda starat. Ne každý má čas a chuť pravidelně sportovat. Ani sport nebo fyzická práce však neznamená tu skutečně správnou péči o záda. Často je sport jednostranný a neprocvičí je úplně. Zvláště posilování je velmi účinné, avšak nesprávně provedené techniky tudíž velmi účinně zádům vůbec neprospějí.

Dopřejte svému zdraví tělesnému i duševnímu masáž zad.

 

Když pojedete autem, parkování uvnitř areálu je v odpoledních hodinách volné, nebo můžete zastavit v Ocelářské ulici nebo v Lisabonské (parkovací hodiny)

Bez obav o parkování Vás sem sveze tramvaj 25 a 8 na zastávku Nádraží Libeň nebo metro B, stanice Českomoravská.

Po dohodě jezdím za klienty i po Praze nebo do blízkého okolí Prahy.

Sdílej čánek

Mohlo by vás zajímat